Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » AVALON - mystická cesta

AVALON - mystická cesta

30.5. - 6.6.2015

Srdečně Vás zvu na mystickou cestu za poznáním. Čeká nás týden bez ega, nízkovibračních programů, bez obav a strachů - tedy cesta k sobě samým

CESTA DO AVALONU (Glastonbury & Avebury)               

Gabriela Dušková, Bear Love, Andrew Begay, Ondřej Smeykal 

Termín  – 30.05. – 06.06.2015 (sobota – sobota)

 

Program:

1. den     
sobota 30. 5. v 6,00 hodin odjezd z Brna, v 9,00 hodin z Prahy, pokračování směr Německo.  V noci přejezd trajektem do Anglie
 

2. den 
příjezd do Glastonbury, ubytování, volný program

3. den 
společný program v Glastonbury, procházka a ceremonie na kopci Tor (Tor Hill), návštěva Chalice Well, Bílého pramene, aj.

 4. den 
celodenní výlet do Avebury – úplňková ceremonie


5. den 
po obědě výlet po okolí – Wells, Bath, silová místa

6. den 
uvidíme:-) – tento den nás čeká program, který vytvoříme skrze společnou vizi

7. den
dopoledne si zabalíme věci, projdeme se po Glastonbury, odpoledne se vydáme na cestu domů, přejezd v noci

 8. den 
příjezd do Prahy, poté do Brna

Cena – 14.400,-Kč

(Jakmile se na planetě Zemi „probudí“ 144 000 bytostí, tak se kolektivní vědomí odpojí od ega a otevře se kreativní síle ze Středu)

Cena obsahuje – autobusovou dopravu zájezdním autobusem značky Magelis, trajekt po cestě tam i zpět, 5x ubytování v Glastonbury - apartmány (Glastonbury Cottages & Middlewick Holiday Cotages), účast hudebníků – BEAR LOVE, ANDREW BEGAY, ONDŘEJ SMEYKAL – ceremonie s obřím Gongem, Navaho flétnami a Didgeridoo (1-2 „sound journeys“ -  neboli cesty zvukem), vstup do termálního bazénu, vstup do zahrad Chalice Well, průvodkyně (po cestě, i léčivými obřady) GABRIELA DUŠKOVÁ

 Záloha – ve výši 7.200,-Kč se hradí na účet 107-1226280257/0100 v čase přihlášení

Pokyny na cestu – najdete níže v textu

Cestu do Avalonu - za mystikou, organizuje a vede – Gabriela Dušková

Kontakt pro přihlášení – gabisoul77@gmail.com, tel. 737 330 250

z Avebury, se setřenkou Katy - letíme a tvoříme ze svých těl M - pro Mary Magdalen

 

 Kdo zvažujete přidat se k naší báječné skupině, a v rozhodování by Vám pomohly, mimo vlastní nacítění, i další základní informace, tak přidávám "podrobnosti", které jsem k cestě sepsala -

PODROBNOSTI K CESTĚ

Na úvod bych vám moc ráda poděkovala za důvěru, která vedla k přihlášení na tuto nádhernou cestu za poznáním. Po mnohaletých zkušenostech z cestovního ruchu vím, že organizace související se zařizováním „Avalonu“ je jiná, než dřív. Je na „vlně“. Na vlně, kterou generuje srdce.

Název Avalon je světelný. Je to kód, pradávný klíč. Na nás je, abychom si vzpomněli, jak jej opětovně použít. Uděje se tak v naladění celé skupiny na lásku k sobě samým. Do Avalonu nejedeme jako zájezd 30-ti jednotlivců, kteří chtějí mít nejlepší místo tady nebo támhle. Tato cesta je o vzájemném respektu, důvěře, o sesterských a bratrských vztazích.

Pokud se zharmonizujeme na jasnou zprávu, kterou vyzařují naše fyzická a energetická těla, a to, že jsme připraveni již překročit své osobní příběhy a víme, že jedeme tvořit, aby budoucí generace měly na planetě Zemi čisté prostředí pro kreativní a radostné bytí,  pak to má hluboký smysl.

Jsem pro komunitu. Skupina, má mnohem větší sílu, než jednotlivci v počtu. A tady se nabízí úžasná příležitost pro realizování. CESTA K PROBUZENÍ. 

       

 Foto - Gabi & Bear Love

ODJEZDOVÁ MÍSTA

BRNO – odjíždíme v sobotu 30.května 2015 v 6 hodin ráno od restaurace Bohéma (www.restauracebohema.cz), ulice Rooseveltova 7, u budovy Janáčkova Divadla. Před Janáčkovým divadlem je podzemní parkoviště (pro případ, že by nebylo místo na ulici Rooseveltové – poznámka pro ty, kdo budou přijíždět autem). K odjezdu se prosím dostavte v 5,30 hodin. Naplánujte si časovou rezervu, ať můžeme vyjet na čas.

PRAHA – odjíždíme v ten stejný den v 9 hodin od budovy Hlavního nádraží, ulice Wilsonova, (tam je sraz). Na místo přijďte nejpozději v 8,30 hodin.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Autobus pronajímáme od společnosti Tourbus Brno. Jedná se o zájezdový autobus Magelis, který má toaletu a klasické zařízení pro přepravu na delší cesty.

TRAJEKT

Do Anglie se budeme po cestě přepravovat i trajektem - společnosti P&O Ferries, z Calais do Doveru a zpět.

UBYTOVÁNÍ

Glastonbury je poměrně malé městečko. Objevila jsem jen jeden hotel, kde bychom mohli být ubytovaní jako celá skupina, ale je to hotel většího „řetězce“ – tedy klasický hotelový dům, který najdete po celém světě víceméně stejný.

Jedeme spolu do Anglie, a protože anglický styl bydlení má svou specifickou atmosféru, tak jsem volila a objednala ubytování v „cottages“, což jsou domky postavené v anglickém stylu (každý je trochu jiný). Typ ubytování – apartmánové. Je to na dvou místech, s tím, že na obě máme doporučení, a zkušenosti z obou jsou velmi pozitivní (z obou je vidět na Tor:-)

Tam, kde si přejete bydlet spolu, tak to určitě podle toho zajistím, ale v každém případě pak napíši Vaše jména na papírky a přiřadím je do domků tak, jak to bude chtít Vesmír (to znamená, že Vaše jména nebudu vidět). Rozdělení tedy probíhá na základě toho, jak si to přejete Vy – mocné multidimenzionální bytosti, a ne já – Gabriela. To se týká úplně všech, bez výjimky.

Děkuji za Vaši důvěru a... důvěru:-)

Místa, kde budeme přespávat v apartmánových domech jsou tyto –

Glastonbury Cottages and Caravanning, www.glastonburycottages.com

The Middlewick, www.themiddlewick.co.uk

 

STRAVOVÁNÍ

Není zahrnuto v ceně. Máme ubytování apartmánové, které umožňuje samostatné vaření, což vyjde mnohem levněji, než chodit na obědy či večeře do restaurací.

Pokud souhlasíte, tak navrhuji, aby tento týden byl čistě na vegetariánské a vitariánské stravě. Pokud si vezmete zeleninové saláty, ovoce, domácí chleba, vitariánské koláče na cestu, zhruba na dva dny, tak pak v pondělí pojedeme autobusem do centra Glastonbury, kde je Morrisons – velký obchod zaměřený na kvalitní čerstvé potraviny. Dáme si na to dostatek času, abyste si mohli koupit zásobu na pár dní. Možná se někdo naladíte i na možnost, že bychom mohli fyzické stravy přijímat co nejméně. Vše se vším souvisí. Kdo mění stravu, přijímá jídlo střídmě, tak se mu zároveň přenastavují i „staré ego“ programy v těle. A to za to stojí. Dotýkat se vyšších dimenzí, dotýkat se hvězd. My jsme ti, kdo skrze dovolení – stávat se většími, narůstat, směrem ke hvězdám, rozpoznají pak tu stejnou podstatu uvnitř sebe. Jsme nádherným souborem konstelací, hvězd a planet. A jako vesmírné bytosti jsme na planetu Zemi přišly ochutnávat svými smysly vše co je čerstvé, živé, zdraví prospívající. Však víme:-)

Ceny v Morrisons – pro představu –

https://groceries.morrisons.com/webshop/getCategories.do?tags=

CO S SEBOU –

-          oblečení – i teplé, nepromokavé včetně bot

-           kempingovou deku, na které se dá sedět, i když je mokrá tráva

-          čelovku, baterku (pokud se budeme vracet po setmění, tak se bude hodit)

-          adaptér (anglické zásuvky jsou jiné)

-          plavky, ručník, baťoh na krátké výlety přes den

-          kosmetika – nejlépe přírodní, už je čas redukovat chemické přípravky,  parfémy, spreje

-          nevím, jestli mám psát šamanský buben, to nechám na Vás, jak si to nacítíte:-) Možná paličky,              chřestidla, zvonečky

-          fotoaparát, zápisník, svoje básně, své napsané „vhledy“, kdo bude  mít zájem a najde povídání            o Avalonu,... (to je všechno nepovinné)

-          pas, pojištění, hotovost nebo kreditní kartu

-          namísto léků raději bylinkové čaje, šťávy, semínka, oříšky

Poznámka – Kdybyste někdo měli možnost vzít s sebou film „Mists of Avalon“, „Mlhy Avalonu, dejte mi vědět.

 

Na závěr –

Včera jsem si přečetla pozvánku od Bear Lovea, na které zve k protančení noci z 5.-6.června. To už budeme na cestě domů. Jenže. Boží je, před tím bude Bear, Ondřej a Andrew s námi v Glastonbury a Avebury. Bear sdílí, že jeho zlatý Gong, je největším symfonickým Gongem na světě. A u naší skupiny se nabízí, že jej jako první vytáhneme na srdeční čakru Země. No, jen jak Vám to píši, tak mi brní buňky v těle. Na to se moc těším:-)

Gabi, ta, co tvoří s posvátnou geometrií

 

 


Sdílení, odezvy

Jana Černá 19.06.2015 18:17

Ahoj Gábi,
znovu děkuji moc za krásné zážitky z mystické cesty po Avalonu! Užila jsem si to, ženy všechny byly úžasné a jsem moc ráda, že jsem měla tu čest se zúčastnit. Setkání a společná ceremonie s Bearem, Andrewem a Ondrou byly také skvělým zážitkem.
Jsem si jistá silným pozitivním účinkem na svůj život a vůbec pohled na celý svět okolo.
Zkrátka: DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI!
Měj se krásně tvořivě a těším se na další setkání.
S láskou a vděčností,
Jana

» Reagovat


Jarmila 21.06.2015 15:36

Děkuji moc, Má to obrovský smysl.
To povětří bylo něco úžasného. To byla taková očista a taková nádhera, že se
to nedá ani popsat. To se muselo zažít a to nám dalo ohromnou sílu.
Děkuji moc.
Jarmila

» Reagovat


Misa Leichmannová 25.06.2015 12:12

Milá Gabi a všechny úžasné Ženy,
s velkou vděčností vzpomínám na týden, který byl plný vědomého bytí v přítomností,
propojení se silovými místy, čištění minulosti a světla. Děkuji i Beerovi a ostatním hudebníkům,
kteří svými nástroji při ceremoniích umocnili tvoření naší skupiny, které mělo obrovský přesah do kolektivního vědomí.
Kdo uslyší volání, velmi doporučuji zúčastnit se příštích pobytů.
With love Misa

» Reagovat


Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio