Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » ENERGETICKÉ TĚLO KA

ENERGETICKÉ TĚLO KA

26.2.2019

Po pár měsících tu máme opět VEČERNÍ BRNO. V úterý. V novém prostoru, který je dobře dostupný, velký, čistý... těším se na Vás

Podle Egyptské, starodávné alchymie, disponuje každý člověk dvěma těly.  Většina z lidí se ztotožňuje s tělem prvním - fyzickým. U něj bereme jako nezpochybnitelný fakt, že žije, a pak umírá. Druhé zmiňované tělo je běžným pohledem neviditelné. Říká se mu "éterické", neboli tělo KA. Je tvořeno z čisté energie a má stejný tvar jako první, i když téměř nulovou hmotnost.

Tak jako fyzické tělo podléhá Newtonovým zákonům, protože disponuje určitou hustotou, pak to druhé funguje na základě jiných principů - kvantových (v moderní době se jimi zabývá kvantová fyzika).

Symbolika dvou těl úzce souvisí s frekvenčně různorodými realitami, které se naším světem prolínají.

"Hustý", materiální svět, který je vystavěný na zákonitostech "staré fyziky", známe všichni. Jsme na něj zvyklí, dokonce do takové míry, že představuje naši jistotu. Na něj reaguje první z těl, které se často potýká s velkými tlaky zvenčí, protože ctí formuli "jak venku, tak uvnitř". 
Chaos kolem nás rozlaďuje.

To se však nemusí dít, pokud známe alespoň některé zákonitosti kvantové fyziky, tedy ty, kterým se věnovala pradávná alchymie. Jakkoliv zvláštně to celé zní, pak nejprapodivnější na tom je, že jim naše tělo dokonale rozumí a na jejich základě umí tvořit vlastní realitu.

U fyzického těla se nebere v potaz vědomí. Na dané úrovni inklinujeme k pozici oběti, limituje nás mnoho společensky ustanovených dohod, naše pozornost je většinu času zaměřená na to "co se kde děje". Druhé (esenciální ) tělo disponuje zcela jinými možnostmi. Ty není možné aktivovat, pokud na tělo tvořené světlem a energiemi nevěříme.

Tímto vás zvu do společného kruhu rozpomínání, které činí život méně uspěchaným, o to více radostnějším a lehčím. A je jedno jakou roli jste si pro život na Zemi v tomto čase vybrali. Esenciální tělo žádné úspěchy, kariéry, posty až tak moc nezajímají. V potaz bere především úroveň vědomí v těle. Ve fyzickém těle, světě, dimenzi je mnohdy vytěsněná moudrost. Proto je materiální realita tak oslabená a nemocná.

Když se však vědomě rozhodnete přeladit na "energie - esenci", bez toho aniž byste s fyzickým ztráceli kontakt, v čase zjistíte, jak elegantně lze tělo zjemnit, uzdravit a posílit.

Začátek textu jsem si vypůjčila z knihy od Toma Kenyona - Magdalenin Manuskript (The Alchemies of Horus and the Sex Magic of Isis)... je inspirativní:) 

PODROBNOSTI  

MÍSTO KONÁNÍ –  Brno, studio na ul.Vojanova 1, u Staré osady, do podrobností Vám popíšu, jak se na místo dostanete, možnosti spojů a dopravu autem

ZAČÁTEK – ve středu 26.února v 18 hodin, příchod na místo - nejlépe 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin
 

CO S SEBOU – 
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ž
enám doporučuji volné sukně nebo šátky  

PARKOVÁNÍ - na ulici místo je, tak to je výhoda

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ
  

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole)
  

KURZOVNÉ - je dobrovolné... tvoříme novou realitu. Vlastním tělem vím, že to, co je v kruhu sdílené,  má nemalý přesah. Jedná se o společné rozpomínání, propojování vědomí. Hodnota - hojnost, kterou každý z Vás přinese a vědomě vloží do společného kruhu, bude ve spojení generovat energii pro změny. 

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio