Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » ESENCE (pobyt pro rodiče s dětmi) - poslední volná chata

ESENCE (pobyt pro rodiče s dětmi) - poslední volná chata

8.5. - 11.5.2019

Každoročně trávíme spolu s Vámi pár dní v Ratmírově. V roce 2019 je první termín v máji, od 8.-11.května (pobyt od středy, kdy je svátek, do sobotního odpoledne). Další termín je letní - od 17.-22.srpna a bude brzy vypsaný také. Těším se na Vás.

Pobyt od středy do soboty pro dospělé a děti (rodiny, kamarády, páry, jednotlivce)

TERMÍN - 08. - 11. května 2019 (středa odpoledne až sobota odpoledne)

Příjezd na místo je ve středu 8.května v odpoledních hodinách, mezi 15,30 - 17,30 hodin, začíná se večeří v 18,00 h. Poslední den, v sobotu 11.května končíme po obědě, odjezd je plánován na čas mezi 14 - 15,30 hod.

CENA - 2.777,-Kč pro DOSPĚLÉHO / 2.555,-Kč pro DÍTĚ (5-12let),  1.999,-Kč pro DÍTĚ (3-4 roky), u menších dětí je cena snížená, individuálně se domluvíme podle věku dítěte

V ceně je zahrnuto UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ (plná penze), PROGRAM PRO DOSPĚLÉ I DĚTI, PRONÁJEM SPOLEČENSKÉ MÍSTNOSTI

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ - v rekonstruovaných dřevěných chatkách (uvnitř je 4-5lůžek) - kemp u Kapličky, Malý Ratmírov, www.ratmirov.cz
Ke každé chatce patří sociální zařízení (toaleta, sprcha), a malá kuchyňka (s sebou si vezměte, hadřík na umývání, houbičku, trochu ekologického prostředku na umývání, utěrku)

Místo se nachází asi 10km od Jindřichova Hradce (východně)

Ideální je, pokud se domluvíte známí a obsadíte pro sebe celou chatku. A neméně ideální je, když přijedete jednotlivě a ubytování budete sdílet s jinými:-)
V ceně není pronájem přímotopu (hodí se pro chladnější dny a noci), na celou chatku je výše výpůjčky 100,-Kč za noc.

V areálu máme k dispozici společenskou místnost, kde budou probíhat dopolední a odpolední programy pro dospělé, děti budou převážně venku (lesní škola, hry na hřišti, stopovačky v lese)

      

STRAVOVÁNÍ - skvělé, vegetariánské, připravované vědomě a s láskou
Začínáme ve středu večeří, končíme v sobotu obědem. Na snídani jsou v ceně - čaj, káva, džus, na obědy a večeře si případné nápoje hradíte v hotovosti sami. 

          

PROGRAM - ráno před snídaní cvičení - QiGong pro dospělé, v případě příznivého počasí cvičíme venku, na louce nad kempem, děti budou mít před snídaní dětskou jógu s Mončou na karimatkách také venku.

V dopoledním a odpoledním čase budou probíhat (ve čtvrtek, pátek a sobotu dopoledne), vždy dvouhodinové společné programyPro dopělé to bude hlavně o energetickém cvičení a poznávání vlastního těla, které máme málo objevené (uvnitř je množství zapomenutých schopností, které když aktivujeme, tak díky nim tvoříme z života krásný tanec, milostný... je v tom hodně souladu, harmonie, vyrovnaný ženský a mužský princip). 

Děti si budou hrát, tvořit, luštit záhady a poznávat krásy okolní přírody s Luckou a Mončou. Budou hodně v lese... mohou se tešit na parádu ve stylu lesních školek. Do podrobností vám pak napíšeme, co dětem vzít s sebou.

Po večeři bude také společný program - hry (z intuitivní pedagogiky), diskotéka, hraní a zpívání u ohně

Něco na tento způsob jsme prožili během minulého máje, a bylo to hóódně dobrééé!!

Když děti vidí své rodiče, jak také umí blbnout, dovádět, bavit se, milovat... tak je to pravděpodobně mnohem víc, než jakékoliv školní vědomosti... takto vidí, o čem podstata života ve skutečnosti je:-)

A na závěr malé indície pro ty z vás, kdo jste s námi ještě nebyli a máte zájem -

Možné otázky -
1, V případě, že jsme rodina, ale jen jeden z rodičů je otevřenější pro vyzkoušení metod, které uvolňují tělo a posilují spojení (meditace, hry, praxe z kultur domorodých lidí), je pro nás takový pobyt vhodný?

ANO, JE. JEDNAK JE PROGRAM DOBROVOLNÝ, UŽ JSME TO TAK PÁRKRÁT MĚLI, ŽE JEDEN Z PÁRU SI JEL V ČASE SPOLEČNÉHO PROGRAMU NA KOLO NEBO SE PROJÍT PO KRÁSNÉ PŘÍRODĚ. PŘÍPADNĚ SE PŘIDAL (PŘIDALA), A POKUD TO "ZAKLAPLO", TAK SE VZTAHY V RODINĚ POSÍLILI

2, Je program duchovní nebo ezoterický?

NE, NENÍ. GABRIELA, KTERÁ JEJ PRO DOSPĚLÉ VEDE, STUDUJE ZÁKONITOSTI KVANTOVÉ FYZIKY, NOVOU BIOLOGII, SOUVISLOSTI MEZI VÝCHODNÍ FILOZOFIÍ A MODERNÍ VĚDOU. PŘI MEDITACÍCH, VE STAVECH PROPOJENÍ SE MĚNÍ HLADINY MOZKOVÝCH VLN, JE JIŽ MNOHOKRÁT ZDOKUMENTOVANÉ, JAK BLAHODÁRNÉ JSOU ÚČINKY NA IMUNITU ČLOVĚKA, KDYŽ VYPNE HLAVU A UVOLNÍ SE. JE TO JEDNODUCHÉ A NAVÍC PŘIROZENÉ.

Přijeďte, posune vás to. My všichni věříme a máme mnohokrát zažité, že příznivým směrem. Gabi, Lucie, Monika a Lada

       

         

PŘIHLÁŠKY - Gabriela Dušková, gabisoul77@gmail.com, 737330250

Záloha se hradí v čase potvrzení rezervace, je nevratná ve výši 377,-Kč za osobu (platí i pro děti) na účet - 107-1226280257/0100 

Podrobnosti k celému pobytu budu zasílat pár dní předem

AKTUÁLNÍ OBSAZENOST -

Máme dohromady 10 - 11 chatek

CHATKA Č. 1 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 2 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 3 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 4 - OBSAZENÁ
CHATKA Č.5 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 6 - OBSAZENÁ
CHATKA Č.7 - OBSAZENÁ
CHATKA Č.8 - OBSAZENÁ

5 TOPS -

- ranní Qigong na louce pro dospělé a jóga přizpůsobená dětem
- kemp u Kapličky s cvičebním prostorem, vlastní loukou, lesem a úžasnou ženou-kuchařkou-správkyní Ladou
- sehraný tým Gabriela, Monika, Lucie, které baví tvořit vědomou hru, soulad, krásné vztahy a přesah
- organické, vegetariánské, živé, superfood jídlo, kterého se během příprav dotýká lidská LOVE
- večerní táborák, zpěv, kytary, pohoda jaksepatří

O Gabriele -

Dříve pracovala v cestovním ruchu, hodně cestovala po světě, průvodcovala, pak podnikala, vedla svůj penzión, přeložila knihu "Žít v srdci", vydala "Kmen mnoha barev".
Nyní se přibližně 8 let věnuje organizování workshopů, které jsou zaměřené na rozpomínání, učení, ve kterém se prolíná pradávná moudrost Východu s poznatky moderní vědy Západu.

Přes 10 let praktikuje Qigong . V poslední době vede vícero pravidelných kurzů v Brně, kde žije.
Svépomocí postavila slaměno-hliněný dům ve tvaru Jádra (z posvátné geometrie je znám jako Vesica). Nachází se na nádherném místě u řeky Oslavy, na Vysočině. Tady vede během léta pránické víkendy.
Baví ji mít krásné vztahy s lidmi.

O Monice -

Vystudovala Sociální pedagogiku a Volný čas, následně předškolní pedagogiku a už 7. rokem pracuje s předškolními dětmi.

Naplňuje ji práce v lesní školce, kde může využívat principů intuitivní pedagogiky a toho co ji život naučil. Baví ji propojovat svět dětí a dospělých, přírody a zvířat.

Kromě práce s dětmi má ráda zvířata, tance a hry všeho druhu, péči o své rostliny a zahrádku, bytí s přáteli a svůj domov.

O Lucii -

Lucka si ráda hraje, ať už to znamená cokoli a v Ratmirově je k tomu prostor pro všechny . S dětmi, s míčem, v lese na stopovačce, s kytarou, bubnem nebo hrou na ukulele. Nejraději u ohně. Inspiraci čerpá jak z vedení hudebních táborů, praxe ze školek, tak třeba i z dobrovolničení v nízkopraháči plném dětí různého věku.

Děti kolem sebe vnímá jako "malé-velké učitele" a společně tak tvoří a užívá si bytí .

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio