Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » ESENCE (pobyt pro rodiče s dětmi)

ESENCE (pobyt pro rodiče s dětmi)

8.5. - 11.5.2019

Každoročně trávíme spolu s Vámi pár dní v Ratmírově. V roce 2019 je první termín v máji, od 8.-11.května (pobyt od středy, kdy je svátek, do sobotního odpoledne). Další termín je letní - od 17.-22.srpna a bude brzy vypsaný také. Těším se na Vás.

Pobyt od středy do soboty pro dospělé a děti (rodiny, kamarády, páry, jednotlivce)

TERMÍN - 08. - 11. května 2019 (středa odpoledne až sobota odpoledne)

Příjezd na místo je ve středu 8.května v odpoledních hodinách, mezi 15,30 - 17,30 hodin, začíná se večeří v 18,00 h. Poslední den, v sobotu 11.května končíme po obědě, odjezd je plánován na čas mezi 14 - 15,30 hod.

CENA - 2.777,-Kč pro DOSPĚLÉHO / 2.555,-Kč pro DÍTĚ (5-12let),  1.999,-Kč pro DÍTĚ (3-4 roky), u menších dětí je cena snížená, individuálně se domluvíme podle věku dítěte

V ceně je zahrnuto UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ (plná penze), PROGRAM PRO DOSPĚLÉ I DĚTI, PRONÁJEM SPOLEČENSKÉ MÍSTNOSTI

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ - v rekonstruovaných dřevěných chatkách (uvnitř je 4-5lůžek) - kemp u Kapličky, Malý Ratmírov, www.ratmirov.cz
Ke každé chatce patří sociální zařízení (toaleta, sprcha), a malá kuchyňka (s sebou si vezměte, hadřík na umývání, houbičku, trochu ekologického prostředku na umývání, utěrku)

Místo se nachází asi 10km od Jindřichova Hradce (východně)

Ideální je, pokud se domluvíte známí a obsadíte pro sebe celou chatku. A neméně ideální je, když přijedete jednotlivě a ubytování budete sdílet s jinými:-)
V ceně není pronájem přímotopu (hodí se pro chladnější dny a noci), na celou chatku je výše výpůjčky 100,-Kč za noc.

V areálu máme k dispozici společenskou místnost, kde budou probíhat dopolední a odpolední programy pro dospělé, děti budou převážně venku (lesní škola, hry na hřišti, stopovačky v lese)

 

STRAVOVÁNÍ - skvělé, vegetariánské, připravované vědomě a s láskou
Začínáme ve středu večeří, končíme v sobotu obědem. Na snídani jsou v ceně - čaj, káva, džus, na obědy a večeře si případné nápoje hradíte v hotovosti sami. 

       

           

PROGRAM - ráno před snídaní cvičení - QiGong pro dospělé, v případě příznivého počasí cvičíme venku, na louce nad kempem, děti budou mít před snídaní dětskou jógu s Mončou na karimatkách také venku.

V dopoledním a odpoledním čase budou probíhat (ve čtvrtek, pátek a sobotu dopoledne), vždy dvouhodinové společné programyPro dopělé to bude hlavně o energetickém cvičení a poznávání vlastního těla, které máme málo objevené (uvnitř je množství zapomenutých schopností, které když aktivujeme, tak díky nim tvoříme z života krásný tanec, milostný... je v tom hodně souladu, harmonie, vyrovnaný ženský a mužský princip). 

Děti si budou hrát, tvořit, luštit záhady a poznávat krásy okolní přírody s Luckou a Mončou. Budou hodně v lese... mohou se tešit na parádu ve stylu lesních školek. Do podrobností vám pak napíšeme, co dětem vzít s sebou.

Po večeři bude také společný program - hry (z intuitivní pedagogiky), diskotéka, hraní a zpívání u ohně

Něco na tento způsob jsme prožili během minulého máje, a bylo to hóódně dobrééé!!

Když děti vidí své rodiče, jak také umí blbnout, dovádět, bavit se, milovat... tak je to pravděpodobně mnohem víc, než jakékoliv školní vědomosti... takto vidí, o čem podstata života ve skutečnosti je:-)

       

         

PŘIHLÁŠKY - Gabriela Dušková, gabisoul77@gmail.com, 737330250

Záloha se hradí v čase potvrzení rezervace, je nevratná ve výši 377,-Kč za osobu (platí i pro děti) na účet - 107-1226280257/0100 

Podrobnosti k celému pobytu budu zasílat pár dní předem

AKTUÁLNÍ OBSAZENOST -

Máme dohromady 10 - 11 chatek

CHATKA Č. 1 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 2 - OBSAZENÁ
CHATKA Č. 3 - OBSAZENÁ
CHATKA Č.7 - OBSAZENÁ

Přihláška na seminář

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio