Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » LÁSKA JAKO NEJMOCNĚJŠÍ SÍLA & ENERGIE

LÁSKA JAKO NEJMOCNĚJŠÍ SÍLA & ENERGIE

4.6.2019

"Vědci hledají sjednocující teorii vesmíru a zapomněli na tuto nejmocnější nespatřenou sílu. Láska násobí to nejlepší co je v nás, a je nejsilnější sílou, protože nemá limit." Albert Einstein

 Pozvánku na večer v Heřmanově Městci otevírám citací uvedenou v dopise psaném Albertem Einsteinem své dceři.
"Existuje extrémně mocná síla, pro kterou zatím věda nemá formální vysvětlení. Je to síla, která zahrnuje a řídí všechny ostatní síly a dokonce je obsažena ve všech fenoménech, které operují ve vesmíru. Tato univerzální síla je láska."
V dopise se dále uvádí, že pokud se budeme chtít vyhnout destrukčnímu způsobu bytí, tak možnost, díky které vytvoříme realitu souladu, souvisí s vědomým naplňováním těla bezpodmínečnou láskou. 
My už jí jsme, jen se nacházíme v určitém typu polospánku, ve kterém se nám zdá, že moc souvisí s něčím jiným, než láskou. Skrze programy víry, myšlenkové formy, různorodé náboženské přesvědčení jsme lásku upozadili. S největší pravděpodobností proto, abychom měli autentický prožitek, ve kterém je obsaženo hodně zmatků, slabostí a vztahy nejsou z velké části harmonické. I když na úrovni polarity nám takový úhel pohledu nebude dávat smysl, tak z hlediska poznání se jedná o cennou zkušenost. Už víme, jaké to je, když se žije v zapomnění. 

To však přestává platit. Mnoho lidí na planetě se probouzí a má s nejmocnější energií v celém Vesmíru kontakt. Potřeby a chtění z ega ustupují, společně rozehráváme nové nastavení. A den ode dne je to větší síla. Ustanovující zpátky pořádek tam, kde vládl zmatek, uzdravující těla, ve kterých bývalo slabo. 

Opět je možné přijmout svou sílu, stoupnout si do síly, a přitom nebýt v egu. Naopak. V lásce.

Přijďte. Budeme se rozpomínat, trénovat, přenastavovat, a u toho se i smát, bavit.

Taktéž budeme v úplném tichu a zastavení, což jsou kvality, které lásku magneticky přitahují k sobě. 

Těším se, Gabi  

PODROBNOSTI –

MÍSTO KONÁNÍ – Heřmanův Městec, Rodičovské centrum Radovánek z.s., ul.Jonášova 726
TERMÍN – 4.června 2019, od 17,30 – 20,30 hodin (příchod v 17,15 hodin – ne později)

PROGRAM – vědomé dýchání, stav úplného zastavení – bod nula, meditace, tanec, prožitkové praxe, vědomé proměny programů strachů na důvěru a lásku (cvičení vychází z učení mnoha přírodních kultur a národů, východní filozofie, stejně jako z poznatků moderní vědy)

CENA – 400,-Kč. Spolu s přihláškou se hradí nevratná záloha ve výši 200,-Kč na účet 107-1226280257/0100. Případně ji můžete uhradit v hotovosti Gabi Jirouskové v Městci

PŘIHLÁŠKY – Gabi Jirousková, tel. 725 372 998, rcradovanek@centrum.cz nebo Gabi Dušková, tel. 737 330 250, gabisoul77@gmail.com


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio