Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » LÁSKA - návrat božských principů - cca 2 volná místa

LÁSKA - návrat božských principů - cca 2 volná místa

6.6.2018

Božské principy (klid, radost, harmonie, důvěra) se vrací do těla, které je otevřené pro vědomé odevzdání své osobnosti. Pro ego je to příšerná zátěžová zkouška, kterou nakonec nepřežije, ale pro vás (vědomí) to bude oslava života v tanci

Láska je mocná energie. Nejmocnější ve Vesmíru.

V nízkých vibracích (3D realitě) jsme realitu otočili naruby. S tím i přístupy, vnímání a porozumnění sobě nebo světu. Když je život otočený naruby, pak nedává smysl. Normou se stávají strachy, nelaskavost, ne-soucit. A na vše zmiňované je třeba vynaložit mnoho energie. Mnoho životní energie.  

Všichni dobře víme, že ve 3D jsou vztahy náročné. Definuje je nespokojenost, občas nevěra, nesoulad. Popisuji, co převládá na kolektivní úrovni. Kdo nezmění vnitřní frekvenci, tak na velký posun do harmonie to není. Ani do radosti nebo lásky bez podmínek.

Pokud si ale vnitřní frekvenci změnit přejete, tak juchůůů, báječné, skvělé... jde to!! Je to připravené, nachystané, stačit jen vstoupit a odevzdat své tělo zpátky vědomí. Ztratíte tím mnoho ze své osobnosti, ale vrátí se Vám božské principy jako je klid, důvěra, schopnost milovat kdykoliv a kohokoliv.

Skrze proměnu sebe, se změní zápisy na buněčné úrovni, DNA, chemie těla, což jsou emoce, ozdravíte si orgány, a tím pádem vztahy. Je to hodně dobré, přijďte, srdečně zvu.

Těšíííím se!! Gabi

PODROBNOSTI

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1, místnost STÁJE 

ZAČÁTEK – ve středu 6.června v 18 hodin, příchod na místo - nejlépe 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin
CO S SEBOU – 
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ž
enám doporučuji volné sukně nebo šátky

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – parkujte za branou Toulcova Dvora, ta se nyní zavírá už v 18 hodin, neměli byste, jak vyjet.

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole)

KURZOVNÉ - je dobrovolné... tvoříme novou realitu. Vlastním tělem vím, že to, co je v kruhu sdílené,  má nemalý přesah. Jedná se o společné rozpomínání, propojování vědomí. Hodnota - hojnost, kterou každý z Vás přinese a vědomě vloží do společného kruhu, bude ve spojení generovat energii pro změny.

Pro ty, kdo přichází poprvé a vůbec nemají představu, tak navrhuji minimální částku (spodní hranici) ve výši 321,-Kč.
Ve vyšší frekvenci znamená pojem "dobrovolný příspěvek", že mohu dát víc. Tedy přesně naopak, než tomu bylo dřív.

Kdo měl dávání "přiškrcené", bál se o peníze, finanční dostatek,  tak mu nebo jí nemohla přirozená hojnost do života natéct. Ve staré realitě byly dobrovolné příspěvky občas tak nízké, až se energie skoro zastavovala. Byla hutná, držela stavy, situace a vztahy dole.
Spolu s Vámi vědomě přepisuji staré zápisy. Děkuji za ochotu dívat se a žít jinak.


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio