Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » QIGONG INTENSIVE CAMP

QIGONG INTENSIVE CAMP

1.5. - 4.5.2019

Jemné vibrování těla, nová, fresh energie v meridiánech, posílené orgány, sebedůvěra, pocit, při kterém mi JE V TĚLE DOBŘE... o tom je QIGONG

QIGONG je oslavou života.
Uctěním přírodních a vesmírných cyklů.
Spojením těla s přirozeným rytmem, tepem.
Rovněž tvoří harmonii mezi mužským a ženským principem. V QiGong postoji je důležité uzemnění a vnímání páteře. Ta má být narovnaná, protažená směrem dolů do Země a nahoru do Nebe. Vertikální osa symbolizuje mužský, přímý princip. Tím druhým, ženským, jsou ruce. Které se pohybují jako voda. Vlní se. Plynou. Vedou energii. 

Naladění -

Qigong příznivě ovlivňuje zdraví orgánů. Qi je název pro ENERGII a Gong UMĚNÍM, jak s ní zacházet. Kdykoliv se s pozorností obracíme dovnitř sebe, vnímáme se, pokud to jen trochu jde, tak energeticky, v čase začneme znát své tělo a možnosti na úrovních, které se zdají být až neskutečné. Jakmile "prohlédneme", jakým úžasným instrumentem tělo je, pak už nevyhrává hlava (ego), která nás často vede k sebepoškozování, ať již skrze životní styl nebo nezdravou stravu, či vztahy. Vracíme se domů k esenci.

A o tom celý INTENZIVNÍ KEMP zaměřený na zdravou stravu (bude vegetariánská, veganská a raw), stejně jako na cvičení, meditace, pobyt v přírodě, bude.

PROGRAM -

Ve středu 1.května (je svátek, volno) příjezd na místo mezi 15-16 hod. Po příjezdu se ubytujeme, pak je do večeře volno na procházku po okolí. Večeře bude od 18 - 19 hodin. Od 20 hodin máme večerní program - MEDITACI

Ve čtvrtek 2.května - ráno před snídaní - PROTAŽENÍ & RANNÍ QIGONG na louce. Snídaně je od 8,30 - 9,30 hodin. DOPOLEDNÍ QIGONG BLOK budeme mít od 10,30 - 12,30 hodin. Pak následuje lehký oběd a po obědě volno. ODPOLEDNÍ CVIČEBNÍ BLOK bude od 15,30 - 17,30 hodin. Poté je večeře. A po ní uvidíme, jak na tom budeme, zda se nám ještě bude chtít meditovat nebo tančit, anebo už jen odpočívat a spát:)

V pátek 3.května - stejné jako předchozí den

V sobotu 4.května - dopoledne jsou jako předchozí dny, končit budeme obědem. V té době už budou naše těla báječně uvolněná, posílená. Baterky dobité. Což Vám vydrží několik dalších dní. Pokud po kempu budete každý den alespoň pár minut cvičit, udržíte si vyšší energetickou laťku napořád.

PŘIHLÁŠKY -

Přes webový formulář nebo na gabisoul77@gmail.com

ČÁSTKA -

2.777,-Kč na osobu (cvičení, ubytování, výborné jídlo, pronájem místností na společné akce & bonusy)
Nevratná záloha se hradí ve výši 777,-Kč na účet 107-1226280257/0100 (nejprve se však přihlašte, ať o Vás vím)

NAVIGACE, CO S SEBOU APOD. -
Účastníkům budu posílat podrobnosti před cestou cca 1-2 týdny před začátkem. Nic speciálního nepotřebujete, jen mít svoji KARIMATKU A TABURET NA SEZENÍ při meditaci (STAČÍ POLŠTÁŘ). Ostatní pošlu.

UBYTOVÁNÍ -

V rekonstruovaných dřevěných chatkách (uvnitř je 4-5lůžek) - kemp u Kapličky, Malý Ratmírov, www.ratmirov.cz
Ke každé chatce patří sociální zařízení (toaleta, sprcha), a malá kuchyňka (s sebou si vezměte, hadřík na umývání, houbičku, trochu ekologického prostředku na umývání, utěrku)

Místo se nachází asi 10km od Jindřichova Hradce (východně)

Ideální je, pokud se domluvíte známí a obsadíte pro sebe celou chatku. A neméně ideální je, když přijedete jednotlivě a ubytování budete sdílet s jinými:-)
V ceně není pronájem přímotopu (hodí se pro chladnější dny a noci), na celou chatu je výše výpůjčky 100,-Kč za noc.

Závěrem -
Udělejte si čas, věnujte ho sobě, mnohonásobně se to vyplatí. Naše generace už nemá jet v silně nezdravých vzorcích, které nás svým nastavením odvádí s pozorností od těla. To pak strádá, slábne, kdeco nás bolí. A nám v tom není dobře.
Změna je možná, reálná... a něco stojí. Zmiňovaný čas, nějaké finance, ochotu pro sebeproměnu.
Kdo mě neznáte a cvičení vás láká, tak se posaďte do meditace a zeptejte se své vnitřní navigace, zda je akce pro vás otevřená. Pak budete s jistotou vědět, jestli se přidat a už toho tolik nepotřebujete vědět o mně:)
Když tady uvedu, že cvičím deset let, tak to stejně velkou vypovídací hodnotu nemá, protože mám pocit, že jsem se Qigongem intenzivně zabývala v mnoha svých životech. Tady a teď se jen rozpomínám, nic nového se neučím... ani Vás. Jen jemně vedu. Děkuji za důvěru, Gabi

  

 

 

Přihláška na seminář

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio