Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » QIGONG V BRNĚ

QIGONG V BRNĚ

3.9. - 10.12.2018

Srdečně zvu na pravidelný QiGong a celkové spojení s energetickým tělem... přijďte se UZDRAVIT, PŘELADIT BUŇKY, PSÁT NOVOU KAPITOLU ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU

TĚLO JE V ZÁSADĚ ENERGETICKÝM SYSTÉMEM & NEJDŮLEŽITĚJŠÍM VZTAHEM ZE VŠECH JE TEN, KTERÝ MÁME K VLASTNÍMU TĚLU

QiGong je jedním z nejsilnějších energetických cvičení, které udržují tělo v rovnováze. Pomůže vám najít vnitřní střed, zpřítomnit se. Během cvičení často dochází K "přepínání" z hmoty do energií. Na dané úrovni získáte sebedůvěru, která proměňuje občasný zmatek v životě zpět do souladu. V čase zjistíte, jak mocným instrumentem tělo je, a co to vůbec znamená, když se řekne VNITŘNÍ SÍLA. 

Postupně získáme návody a možnosti pro tvoření vlastní reality. Bez milujícího vztahu k tělu a poznání jeho hloubky, skrytých schopností, to však nepůjde.

A ještě jeden bonus nás čeká. Každé druhé pondělí budeme v Brně, parádním sále v prostorách Lipky po 1,5 hodiny ve stavu mimo svou osobnost, ego, jakékoliv hodnocení. Ty tělo programují (přidržují) v systémové realitě. (Cokoliv ze systémové reality hodnotím, v té chvíli se tím zároveň stávám... a nevím to).

Spolu budeme trénovat tělo, naladění, propojení, čímž se nám otevřou dimenze, které jsme doposud neviděli a neprožívali. Krásné světy. Bude vás to stát určitý čas, nějaké finanční energie, což se všechno násobně vrátí. Jedná se o CESTU... VNITŘNÍCH PROMĚN.
Těším se na vás, Gabi

PODROBNOSTI

MÍSTO - BRNO, centrum LIPKA, ul. Kamenná 20, sál v 1.poschodí
TERMÍNY DO KONCE ROKU - 3.09., 17.09., 1.10., 15.10., 29.10., 12.11., 26.11., 10.12. (8 termínů)
PŘÍSPĚVEK - 199,-Kč při pravidelném docházení / 222,-Kč jednotlivý vstup

Pokud se rozhodnete pro první variantu, pak můžete celou částku (8 x 199,-Kč) - tedy 1.592,-Kč poslat na účet 107-1226280257/0100, a od září do prosince vylaďujeme spolu tělo... všechna těla:-)

ČASOVĚ - každé druhé pondělí, ve výše uvedených termínech od 17,30 - 19,00 h. (příchod v 17,15h)
S SEBOU - pohodlné, čisté, volnější oblečení na cvičení (ženám doporučuji leginy - jako na jógu), pak vodu, pokud máte přístup k pramenité nebo díky krystalům, či spinování upravené, a pak podložku (cvičební karimatku).

PROGRAM - vědomé dýchání, vědomé energetické cvičení - QiGong, plus bonusy

CVIČENÍ JE OTEVŘENÉ PRO KAŽDÉHO. Předchozí praxe není nutná, ale lehce apeluji na zdravý životní styl - zdravé stravování (nejlépe vegetariánské, veganské, raw, hodí se pravidelné pobyty na práně - celé to pak bude mít stonásobně větší efekt) 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio