Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » SHAKTI & SHIVA

SHAKTI & SHIVA

7.12. - 9.12.2018

Prosincový termín je každoročně oblíbený. Před závěrem roku se nabízí setkání, zastavení, společné propojení. Jednak poznáme své tělo jako nekonečně moudrý nástroj vědomí, a pak nás čeká mnoho praxí, které vedou k rozpomínání - JAK NA NĚJ HRÁT.

.. a také - jak si V ŽIVOTĚ HRÁT (skrze něj)

Pozvánka je určená párům, ale i jednotlivým ženám a mužům... všem, kdo si přejí poznávat své tělo po energetické stránce. Na dané úrovni se nachází "klíče", které jsou připravené pro odemčení vstupů vedoucím k podstatě. K univerzálním principům.

Ne ke školským vědomostem, které kolikrát cesty k tělu spíše zavírají, nežli otevírají.
Na poznání, jehož základem je harmonický soulad mezi ženskou a mužskou energií, se téměř zapomnělo. Minimálně jsme takovou realitu po dlouhou dobu nežili. Teď, kdy se starý svět otřásá v základech a je nemocný, přichází lidem, kteří meditují, mění stravu, životní styl, ve vizích obrazy o skutečné podstatě světa.

Pokud si POZNÁNÍ (STAV ROZŠÍŘENÉHO VĚDOMÍ) přejete v těle otevřít, pak budete muset odložit mnoho předsudků. A jít si přesně do takových poloh, které ego odmítá. Tedy meditovat, tančit, dotýkat se a nechat jiné, ať se dotýkají Vás. Aby se spontánní proměny děly v prostředí, kde se budete cítit dobře.. to už je moje část.
Vytvořím pro vás bezpečný prostor, kde se přenastavení starých vzorců odehraje bez usilování. Naopak - ve stavu přijetí & otevření.

Čeká nás několik "aha" momentů, rozpomínání na vnitřní potenciály. Návrat k moudrosti.

Dotýkání se autentické energie v hloubce nás, kterou jsme ve skutečnosti. Živoucí, svobodnou, nespoutanou, nikde nezačínající a nikde nekončící nádhernou energií.

    

Jak si jednou dovolíte ZTRATIT FORMU, TVAR, MYŠLENKY, EGO, začnete se vracet "domů."

Ano, "vědění" je mystika, ale zároveň čistá fyzika. Vesmír jede na vyrovnanost dvou polarit, na nás je, abychom tělem harmonii žili, jinými slovy - dovolili spojení SHAKTI (božský ženský aspekt) & SHIVY (božský mužský aspekt).

PODROBNOSTI
MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1

ZAČÁTEK – v pátek 7.prosince 2018, v 18 hodin hodin, s tím, že příchod na místo je nejpozději v 17,40 h. (DEJTE SI DOSTATEČNOU REZERVU NA PŘÍCHOD, PŘÍJEZD), abychom mohli včas začít.

KONEC – v neděli 9.prosince 2018 ve 13 hodin

ČASOVÝ PROGRAM –
PÁTEK - od 18 - 21 hodin
SOBOTA - od 9,30 - 17,30 hodin
NEDĚLE - od 9,30 - 13 hodin

Nabízím, že se můžete zúčastnit JEN PÁTEČNÍHO VEČERA. Pozvánka pro ty, kdo třeba ještě na podobné akci nebyli a rádi by se ve zkrácené formě dozvěděli, jak probíhá. Spolu s tím, že si i něco vyzkoušíte z praxe. V tomto případě je minimální stanovená částka 377,-Kč. (Hradí se celá předem na účet - je nevratná).

Kdo nemůže v pátek z jakýchkoliv důvodů, přijďte jen na SOBOTU A NEDĚLI. V tomto případě je minimální částka 1.222,-Kč. (Hradí se 377,-Kč předem na účet - záloha je nevratná).

V sobotu chodíme, již tradičně - v zimních měsících, večer do společné sauny v Hostivaři (Saunia ve VIVO centru). Můžete s tím počítat. 

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), ženám doporučuji sukně (kalhoty se z energetického hlediska nehodí)

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

PROGRAM –
- Energetická cvičení (QiGong zaměření na kultivaci životní energie)
- Meditace, vizualizace
- Taoistické & Tantrické Praxe ve dvojicích a malých skupinách (energetické zákonitosti v těle ženy a muže - rozdílnosti,... v čem tkví podstata)
- Tanec
- Jemné léčivé doteky (těla jsou posvátnými instrumenty pozitivně reagujícími na dotýkání, vědomou pozornost v dotecích)
- Sdílení, povídání, plynutí

Není třeba mít žádnou předchozí praxi, ani nic "načteného". Celý víkend spolutvoříme a rozpomínáme se na to, co už známe.

A JSME U TOHO OBLEČENÍ.

KURZOVNÉ –
Je dobrovolné s nastavenou minimální částkou (1.444,-Kč na osobu) a úhradou nevratné zálohy předem ve výši 555,-Kč na účet 107-1226280257/0100
Spolu měníme formu vyrovnávání energií, odměn a darů.
Vědomě tvoříme jiný model, mnohem harmoničtější.
Normou v nové realitě není nedostatek, ztráta, výdaje... ale naopak hojnost, přínos a dobrý pocit z energetických výměn.
Doplatky v hotovosti vybírám před začátkem.
To, co vkládáte, dáváte sobě. Je to jako se společným stolem. Když všichni přinesou hojnost, pak je sdílená, znásobená, benefit z ní má každý. Energie je v takovém případě v síle, teče a vysoko vibruje.
Kdo má "přiškrcené" dávání, pak nedovoluje tvořivým a silným energiím, aby natekly dovnitř (univerzální princip).
Nejhodnotnější nejsou věci, ale posuny vědomí, návrat k moudrosti, síle a zdraví. A návraty k posvátným vztahům.

Těším se, Gabi


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio