Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » SJEDNOCENÉ POLE - víkend pro páry

SJEDNOCENÉ POLE - víkend pro páry

8.3. - 10.3.2019

Mít jako pár společné, koherentní pole, je velkým darem. Vyladění na stejnou frekvenci tvoří životní příběh, ve kterém máte mega důvěru v sebe, stejně jako v partnera nebo partnerku.

Žena a muž. Pár. Posvátný pár? Už nastala doba, kdy je možné zažívat lásku bez podmínek? Vztah, při kterém prožíváme svobodu, důvěru, naplnění? Odpověď zní – ANO. Záleží na tom, jaký "set" složený z našich přesvědčení a vzorců chování používáme.

Během společného víkendu se na soulad v žensko-mužském vztahu podíváme zcela novým způsobem. Oprostíme se od 3-dimenzionálních myšlenkových forem a prozkoumáme úrovně, kde už nepotřebujeme tak silně naplňovat své potřeby. 

Celé to souvisí s tím, do jaké míry jsme my sami celiství. Kam až svého partnera nebo partnerku "pustíme". Do jaké hloubky je necháme nahlédnout? Tady se ukáže míra naší upřímnosti. Pokud je ještě malá, pak máme tendenci opravovat jednání druhého, ale sami si ani nevšimneme, na kolik máme zavřené, neuvolněné tělo. Jakmile se však rozhodneme prostoupit horními vrstvami neklidu a chtění a začneme prozkoumávat skryté prostory v hloubce sebe (většinou tam najdeme jeden dar vedle druhého), pak se naše tělo promění. Shodí masky. Už je nemusíme vláčet a nevědomky pro druhé představovat někoho, kým ve své podstatě nejsme.

Celý víkend si budeme hrát. Bez hry není proměna možná. Hra zpřítomňuje, aktivuje vnitřní centra a uzdravuje. Bez toho, aniž bychom si nastavili, že ve své podstatě o nic nejde, tak bychom se nemohli zanořit hluboko, až k pravému bohatsví.

To, když objevíte, pak máte druhému člověku hodně co dát. Když se tak stane synchronně, v jednom prostoru a čase, naskočíte si jako pár na vlnu, která vás ponese k jiným typům prožívaných situací. Bude v nich hodně klidu, bezpodmínečné lásky, laskavosti, a taky velká dávka vášně a hravosti.

Za sebe Vám mohu potvrdit, že popisované situace, proměny a možnosti, se skrze mne otevírají, protože je jednak uvnitř sebe vidím a cítím, a pak také vím, že pro tyto nová nastavení jsem se na Zemi narodila. Abych je tady spolu s Vámi stabilizovala.

Bude to nádherný čas, plný rozpomínání. Po celou dobu se nám do cvičení a praxí budou prolínat zákonitosti, na které v poslední době přišla moderní věda. Těším se, Gabi

PODROBNOSTI

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1, místnost VELKÁ PŘEDNÁŠKOVÁ

ZAČÁTEK – v pátek 8.března 2019, od 9,30 hodin, s tím, že příchod na místo je nejpozději v 9,10 h. (DEJTE SI DOSTATEČNOU REZERVU NA PŘÍCHOD, PŘÍJEZD), abychom mohli včas začít.

KONEC – v neděli 10.března 2019 ve 13 hodin

ČASOVÝ PROGRAM –
PÁTEK - od 9,30 hodin - 17,30 hodin
SOBOTA - od 9,30 - 17,30 hodin
NEDĚLE - od 9,30 - 13 hodin

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- ČISTOU, VYPRANOU DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), ženám doporučuji sukně (kalhoty se z energetického hlediska nehodí)

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

PROGRAM
- Energetická cvičení (QiGong zaměření na kultivaci životní energie)
- Meditace, vizualizace
- Taoistické & Tantrické Praxe ve dvojicích a malých skupinách (energetické zákonitosti v těle ženy a muže - rozdílnosti,... v čem tkví podstata)
- Tanec
- Jemné léčivé doteky (těla jsou posvátnými instrumenty pozitivně reagujícími na dotýkání, vědomou pozornost v dotecích)
- Sdílení, povídání, plynutí

Není třeba mít žádnou předchozí praxi, ani nic "načteného". Celý víkend spolutvoříme a rozpomínáme se na to, co už známe.

KURZOVNÉ –

Je dobrovolné s nastavenou minimální částkou (4.410,-Kč za pár) a úhradou nevratné zálohy předem ve výši 1.220,-Kč za pár na účet 107-1226280257/0100
Doplatky v hotovosti vybírám před začátkem.

Těším se, Gabi

Přihláška na seminář

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
stránky vytvořilo Anything Studio