Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » SRDCE, KTERÉ VÍ

SRDCE, KTERÉ VÍ

16.1.2019

V srdci si každý neseme "napojení" na zdroj všech dat a informací. Abychom vysílání zachytili, je zapotřebí se ztišit a jen být. Jakmile chytneme signál, jsme doma.

Na Nový rok si ve společném kruhu otevřeme skrytý potenciál, který se ukrývá v našich srdcích. Čas, kdy jsme se domnívali, že si nemůžeme dovolit vztahy jen vnímat, končí.
Vztahy z hlavy generovaly mnoho představ o tom, jak mají správně vypadat a fungovat. Předlohy se však nenaplňovaly.

Co kdybychom se neposuzovali a netřídili do hierarchií, ani nerozlišovali na dobré a špatné, ale jen se propojili přes srdce?

Stalo by se něco neočekávaného? Ano, vždy tomu tak je. Když skutečně vypnete hlavu a tělo naladíte na neutrální stav, tedy klid, přítomnost, a ze srdce se propojíte s druhými, stane se něco "velkého". Možná to ve světě forem nebude hned k postřehnutí, ale na hluboké úrovni se dají do pohybu velké síly. Ty se časem projeví i ve hmotě.

Naše předsevzetí, které jsme si jako bytosti ještě před příchodem na planetu Zemi dali, souvisí s PROBUZENÍM těchto harmonických sil, které umí změnit chaos do propojené, vyrovnané struktury.

Někde v hloubce víme, že když s odvahou své srdce otevřeme a začneme naslouchat intuici, pak skončí "realita strachů a nedostatků". Skrze sebe vytvoříme jinou dimenzi. Velmi svobodnou a krásnou. To, že je to možné, VÍ NAŠE SRDCE.

A na takové tvoření vás ze srdce zvu. Gabi

PODROBNOSTI

MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1, místnost STÁJE

ZAČÁTEK – ve středu 16.ledna v 18 hodin, příchod na místo - nejlépe 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ženám doporučuji volné sukně nebo šátky

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – parkujte za branou Toulcova Dvora, ta se nyní zavírá už v 18 hodin, neměli byste, jak vyjet.

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole)

KURZOVNÉ - je dobrovolné... tvoříme novou realitu. Vlastním tělem vím, že to, co je v kruhu sdílené, má nemalý přesah. Jedná se o společné rozpomínání, propojování vědomí. Hodnota - hojnost, kterou každý z Vás přinese a vědomě vloží do společného kruhu, bude ve spojení generovat energii pro změny.

Pro ty, kdo přichází poprvé a vůbec nemají představu, tak navrhuji minimální částku (spodní hranici) ve výši 321,-Kč.
Ve vyšší frekvenci znamená pojem "dobrovolný příspěvek", že mohu dát víc. Tedy přesně naopak, než tomu bylo dřív.

Kdo měl dávání "přiškrcené", bál se o peníze, finanční dostatek, tak mu nebo jí nemohla přirozená hojnost do života natéct. Ve staré realitě byly dobrovolné příspěvky občas tak nízké, až se energie skoro zastavovala. Byla hutná, držela stavy, situace a vztahy dole.
Spolu s Vámi vědomě přepisuji staré zápisy. Děkuji za ochotu dívat se a žít jinak.


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio