Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » TĚLEM NA NOVÉ FREKVENCI (nové možnosti)

TĚLEM NA NOVÉ FREKVENCI (nové možnosti)

23.4.2019

Výlet do vědomí - v Brně, 3 hodiny v high vibes

Pro dubnový večer v Brně otevírám příležitost k naladění se na frekvenci čtvrté dimenze. Z pohledu úrovně, kde se nacházíme, se jeví 4D dimenze jako nová realita. Ale jen zpočátku, protože jsme příliš dlouhou dobu stagnovali na jedné z úrovní vědomí. V poměrně velké hustotě. 

Mechanismy třetí dimenze jsou nastavené tak, abychom "neopouštěli hnízdo". Pocitově v něm začíná být těsno a nepohodlno, ale roztáhnout křídla a vzlétnout, poznat svět z jiné perspektivy, to si žádá odvahu. Programy 3D reality vyloženě popírají existenci čehokoliv, co se nedá vidět, spočítat a změřit. Do nedávné doby určovala rytmus společnosti vědecká obec. Ale jen tady na Západě. V domorodých kulturách odjakživa určuje rytmus příroda, hvězdy a luna. 

Pokud tedy dokážeme a jsme ochotní opustit "pravdy" staré fyziky, že svět je stroj, pak se nám otevřou nové možnosti. Otevřít se již mají, protože onen stroj začíná pěkně strádat. 

Jedním ze základních poznání ve vyšší frekvenci je, že nic hmotného neexistuje. Tak jako se ve třetí dimenzi pokoušíme o změny na hmotné úrovni, což bývá časově i jinak náročné, pak se změnou vědomí začíná být nad Slunce jasné, že změny je zapotřebí učinit v "poli". Na energetické úrovni.

Pokud má být požadovaná změna reálná, je zapotřebí si nejprve poodstoupit. Být pozorovatelem, v neutralitě, vakuu, v zastavení, ztišení. Teprve v daném stavu je vidět, za prvé, co je pravda a co iluze, a za druhé, jaké se nabízí možnosti.

A tím se budeme celý večer zabývat. Naladěním svého těla na frekvenci, která rozšiřuje vědomí. Pak je život čím dál méně strádaním (manifestovaným nedostatkem), a čím dál více krásnou hrou, tancem (manifestovanou hojností). Přijďte si zatančit:) 

PODROBNOSTI  

MÍSTO KONÁNÍ –  Brno, studio na ul.Vojanova 1, u Staré osady, do podrobností Vám popíšu, jak se na místo dostanete, možnosti spojů a dopravu autem

ZAČÁTEK – v úterý 23.dubna v 18 hodin, příchod na místo - nejlépe 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin
 

CO S SEBOU – 
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ž
enám doporučuji volné sukně nebo šátky  

PARKOVÁNÍ - na ulici místo je, tak to je výhoda

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ
  

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole)
  

KURZOVNÉ - je dobrovolné... tvoříme novou realitu. Vlastním tělem vím, že to, co je v kruhu sdílené,  má nemalý přesah. Jedná se o společné rozpomínání, propojování vědomí. Hodnota - hojnost, kterou každý z Vás přinese a vědomě vloží do společného kruhu, bude ve spojení generovat energii pro změny. Minimální částka jako příspěvek je 321,-Kč.

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio