Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » TVOŘENÍ VLASTNÍ REALITY

TVOŘENÍ VLASTNÍ REALITY

12.2.2019

Změnit strachy a vnitřní neklid do důvěry a komfortu, pocitu štěstí? Nadšení ze života na planetě Zemi v pozemském těle, tak jako to mají děti? Ano, je to možné:)

TVOŘENÍ VLASTNÍ REALITY

Jakým způsobem docílit stavu, kdy mimo jakékoliv pochybnosti víme, že si realitu tvoříme sami? Jako děti jsme byly dlouho dobu vystavováni modelu uvažování, který nás měl utvrdit v tom, že skoro nic nevíme a všechno se máme naučit. A že svět je souborem náhod a štěstí v životě nemá úplně každý, ani to zdraví ne.

A tak jsme pozbyli kreativitu, některých talentů, ale hlavně DŮVĚRU. Napojení na dimenzi všeho-vědění bylo zpřetrháno. Dlouhou dobu jsme žili v iluzi, že jen malý okruh lidí má specifické schopnosti nebo jsou geniální.

Není to tak. Každý z nás má možnost otevřít uvnitř sebe spojení s autentickým tvořením. Vědomě se však musíme rozhodnout, že si „kontakt“ pro sebe objevíme sami. K tomu, jak se podívat jiným pohledem na sebe a svět kolem, jinými slovy vidět, co je autentické a co je stvořené jako iluze egem, nás mohou jiní lidé inspirovat.

Potřebný krok k vystoupení ze světa překotných myšlenek, stresů a strachů však musíme učinit sami.

Tímto Vás srdečně zvu do Heřmanova Městce k opuštění svých vnitřních strachů, programů obětí. Nic z toho není skutečné. To, co má největší sílu je láska, vděčnost a vědomé spojení.

Téma není směřované jen k ženám, ale také mužům. Je určené všem, kdo svým srdcem ví, že život je nádherně mystický a bezchybný. Tvořený z obrazů, které různorodě kmitají. Tam, kde je přítomno hodně lásky bez podmínek, bývá kmitočet vysoký, s čímž je spojeno mnoho energie. A odvážné srdce, která má hodně energie, umí tvořit zázraky. Přijďte se rozpomenout, kým jste ve skutečnosti. 

PODROBNOSTI –

MÍSTO KONÁNÍ – Heřmanův Městec, Rodičovské centrum Radovánek z.s., ul.Jonášova 726
TERMÍN – 12.února 2019, od 17,30 – 20,30 hodin (příchod v 17,15 hodin – ne později)

PROGRAM – vědomé dýchání, stav úplného zastavení – bod nula, meditace, tanec, prožitkové praxe, vědomé proměny programů strachů na důvěru a lásku (cvičení vychází z učení mnoha přírodních kultur a národů, východní filozofie, stejně jako z poznatků moderní vědy)

CENA – minimální stanovená je 377,-Kč, jinak je to dobrovolné

PŘIHLÁŠKY – Gabi Jirousková, tel. 725 372 998, rcradovanek@centrum.cz nebo Gabi Dušková, tel. 737 330 250, gabisoul77@gmail.com


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio