Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » ÚVOD DO MYSTIKY

ÚVOD DO MYSTIKY

22.2. - 24.2.2019

O tomto víkendu zažijete přítomnost, přítomnost a zase samou přítomnost...

Mystický stav je o spojení s autentickou stránkou života. Slovy se nedá popsat. Každý z nás zažil mystiku již mnohokrát. V přirozenosti, když jsme byly ještě děti. A v dospělosti kolikrát ve chvílích, které jsme až tak vědomě nevyvolali. Jen jsme zpomalili. Během tichého pozorování hvězd na noční obloze, naslouchání vodě, co tančí na splavu, vnímání malebných geometrií u sněhových vloček, listu stromu, dozrálých semínek na květině. 

I když případů, kdy se v životě zastavíme v přítomnosti, bylo a možná ještě je poměrně málo, situace se mění. Zapomenutá mystika přestává být degradována. I z pohledu moderní vědy. Již se nedefinuje jako něco neexistujícího. Začíná se připouštět, že ne všemu rozumíme nebo jsme si interpretovali správně.

Kdybychom se dokázali dívat jinýma očima, tak by se obrazy reality, kterou jsme kolikrát násilím naformovali do přímých úhlů, tabulek a grafů zobrazených v ploše, změnily na vlny, fraktály a spirály mající hloubku.

A jaký by měl být důvod pro takovou změnu vnímání?
Racionálně vystavěný svět na číslech, počtech není skutečný. Jedná se o iluzi, hologram, který sám sebe přesvědčuje, že je pravý. Autentický život se odehrává přitom jinde. 

Pro prožívání podstaty je zapotřebí pokora. Uznání, že existují i jiné dimenze a možnosti (schopnosti těla), než ty, které jsou tradičně v rodinách a školách předávané. A pak odvaha, protože vystoupit ze zajetých kolejí společnosti, oslavující konzumní způsob života, zpočátku až tak jednoduché není. Někdo si vystoupení "zařídí" skrze nemoc, druhý přes ztrátu, krizi. Potřebujeme to ještě? Nebo se na stav spojení s autentickou podstatou života můžeme naladit vědomým způsobem? 

Na tento způsob Vás ze srdce zvu. 

Pro koho je kruh určený?

Otevřený je všem. Nemusíte mít žádnou praxi, nic načteného. Stačí ochota k vystoupení ze starých mentálních vzorců, odvaha objevovat sebe sama z jiných úhlů pohledů.

K čemu je mystika v životě dobrá?

Představte si život bez hudby, tance, malování, tvoření. To vše příroda používá k tomu, aby byla, jaká je. Nádherná, s hloubkou i přesahem. Každá část dokonale zapadá do celku, není oddělená. A přesně tyto souvislosti jsou během ponoření se do sebe sama zjevné.

Co, když je mystice otevřený jen někdo v rodině nebo ve firmě? Pokud se do ní víc ponořím, nevzdálím se příliš?

V této době už ne. Mystika je život sám. Kdo si takovou cestu zvolí, přestává tvořit další díl do iluzorní skládačky světa zaměřeného na materiální věci a začne sdílet živou esenci. Díky navyšující se frekvenci nabývá esence na přitažlivosti.

Pokud se začnu mystikou zabývat, ztratím svou dosavadní image?

Ano, a i když to možná ne všichni přiznají, tak budou v duchu potěšeni. Kdo má odvahu shodit masky, bývá inspirativní.

Jaký bude program?

Celý vedený z přítomnosti, a tedy jiných zdrojů, nežli mentálních. Ano vím, že by se hlava ráda něčeho „chytila“ a vy jste se mohli rozhodnout, zanalyzovat body, vyhodnotit je, a pak se rozumem rozhodnout, jenže mystika je o přesném opaku. Na začátku je BOD NULA, vakuum… a důvěra spolu s otevřeným srdcem. Vždy přijde přesně, co má.

PODROBNOSTI
MÍSTO KONÁNÍ – Praha, Toulcův Dvůr, ul.Kubatova 1

ZAČÁTEK – v pátek 22.února 2019, od 9,30 hodin, s tím, že příchod na místo je nejpozději v 9,10 h. (DEJTE SI DOSTATEČNOU REZERVU NA PŘÍCHOD, PŘÍJEZD), abychom mohli včas začít.

KONEC – v neděli 24.února 2019 ve 13 hodin

ČASOVÝ PROGRAM –
PÁTEK - od 9,30 hodin - 17,30 hodin
SOBOTA - od 9,30 - 17,30 hodin
NEDĚLE - od 9,30 - 13 hodin

CO S SEBOU –
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU (tu určitě vezměte)
- POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ (PŘEZŮVKY NEBO SILNĚJŠÍ PONOŽKY), ženám doporučuji sukně (kalhoty se z energetického hlediska nehodí)

PARKOVÁNÍ V AREÁLU – pokud budete parkovat za bránou, tedy uvnitř areálu, tak prosím počítejte s tím, že brána se ZAVÍRÁ KAŽDÝ DEN V 18 HODIN. Doporučuji parkovat kolem Toulcova Dvora.

UBYTOVÁNÍ - v případě potřeby si ho každý zajišťuje sám. V areálu Toulcova Dvora je hostel, který je bezvadný, příjemný, čistý za výbornou cenu. Na každý víkendový termín mám tři pokoje rezervované pro účastníky. Pokud se Vám tato varianta hodí, zamluvte si místo co nejdříve, bývají rychle obsazená... a zmiňte u rezervace, že jste účastníky mého workshopu.
http://www.toulcuvdvur.cz/sluzby/ubytovani

KURZOVNÉ –

Je dobrovolné s nastavenou minimální částkou (2.220,-Kč na osobu) a úhradou nevratné zálohy předem ve výši 777,-Kč na účet 107-1226280257/0100. Záloha se hradí hned po přihlášení.

 


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio