Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ, DOTEK & POHYB

VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ, DOTEK & POHYB

26.3.2019

Další večerní úterek v Brnéčku, přijďte se rozpomínat, nebát, uzdravovat a propojovat

Mám vizi. Ráda bych ji s Vámi sdílela. Je o rozpomínání a propojení. Velké procento lidí tuší nebo už každou jednou částí sebe ví, že procházíme transformací. Udržet se ve starých formách bude čím dál náročnější, a to z toho důvodu, že se rozpadají. 

Společnost držící obraz světa fungujícího na bázi mechanické, se sebe-destruuje. V průběhu zkouší zachraňovat, co se dá. Bez stromů, rozmanitého hmyzu poletujícího po květnatých loukách, čistého vzduchu a vody se neobejdeme. A z jakého důvodu? Jednoduše proto, že nejsme "mašina". 

Vesmír, planeta Země, celé stvoření, kterého jsme součástí je živoucí, mýtickou, jedinečnou, esenciální záležitostí. Je to vědomí, které vším prostupuje. Nádech a výdech, dotek, pohyb v přítomnosti, to jsou kvality, které se nikdy nedostanou do "obchodního řetězce". Mají nevyčíslitelnou hodnotu, na kterou jsme zapomněli.

Přijďte se rozpomenou na přírodní zákonitosti. Na to, kým jste ve skutečnosti. Tím změníte program "křivd, utrpení a nemocí". Vytvoříte nový. Jaký? Záleží na odvaze, touze tvořit nové reality, hravém nastavení, protože život je hra a tělo mapou, návodem k mnoha variacím. Neexistuje jen jedna, je jich mnoho.

PODROBNOSTI  

MÍSTO KONÁNÍ –  Brno, studio na ul.Vojanova 1, u Staré osady, do podrobností Vám popíšu, jak se na místo dostanete, možnosti spojů a dopravu autem

ZAČÁTEK – v úterý 26.března v 18 hodin, příchod na místo - nejlépe 20 minut předem, ať začneme včas, nečekáme na sebe a využijeme veškerý prostor
KONEC – ve 21 hodin
 

CO S SEBOU – 
- VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, nebo PODSEDÁK!! (na místě jsou v každém případě židličky, ale taburety se nám budou hodit)
- DEKU
- POHODLNÉ OBLEČENÍ, ohledně obutí - žádné vyšší podpadky, těsné nepohodlné boty (vezměte si pohodlné, vpředu široké, nízké boty). Ž
enám doporučuji volné sukně nebo šátky  

PARKOVÁNÍ - na ulici místo je, tak to je výhoda

PROGRAM (přibližně :-)) –
- ENERGETICKÁ CVIČENÍ (vědomá pozornost na tělo, během pohybů, v zastavení, jednotném dýchání)
- PRAXE "AKTIVUJÍCÍ CENTRA, ŽIVLY, DALŠÍ DIMENZE" V TĚLE - ve dvojicích nebo malých skupinách
- VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ
- TANEC
- SDÍLENÍ
  

Kruh vedu tak, aby to byla hra, protože život je hra. Během hry se tělo uvolní, otevře, čímž se celé vědomé rozpomínání stává silnějším a hlubším.
PŘIJĎTE SI HRÁT SE SVÝM TĚLEM A MOŽNOSTMI!
(Dokud se budeme brát příliš vážně, pak zůstanou vnitřní potenciály mimo naše zorné pole)
  

KURZOVNÉ - je dobrovolné... tvoříme novou realitu. Vlastním tělem vím, že to, co je v kruhu sdílené,  má nemalý přesah. Jedná se o společné rozpomínání, propojování vědomí. Hodnota - hojnost, kterou každý z Vás přinese a vědomě vloží do společného kruhu, bude ve spojení generovat energii pro změny. Minimální částka jako příspěvek je 321,-Kč.


Sdílení, odezvy

Vložit první příspěvek

 
 
Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio