Vesica-news
 
Vesica-news » SEMINÁŘE » WELLNESS & HRY V RATMÍROVĚ - letní pobyt

WELLNESS & HRY V RATMÍROVĚ - letní pobyt

17.8. - 22.8.2019

Pobyt pro rodiče s dětmi, ale také páry, jednotlivce v letních, jižních Čechách, na krásném místě se smysluplným, vědomým programem, parádními zážitky

Srdečně vás zveme na letní pobyt spojený s programem, který je vždy dvě hodiny dopoledne a dvě hodiny odpoledne zvlášť pro děti a zvlášť pro dospělé.

Děti čeká mnoho her, zejména v blízkém okolí, v lese a na louce. Těšit se mohou na luštění záhad, tajemství, rukodělné dílničky, tvoření, zpívání, zkrátka báječnou zábavu se svými vedoucími Lucií a Monikou.

Dospělí si mohou s Gabrielou vyzkoušet ranní Qigong, a v dopoledních a odpoledních blocích pak techniky a praxe, které vedou k uvolňování stresů z těla, k aktivaci sebe-léčivých energií, posilování imunity, docílení vnitřní harmonie, stavu klidu a pohody. Veškeré cvičení vychází z poznatků moderní vědy, kvantové fyziky, z podstaty a poznání energetiky člověka. Pozitivní účinky jsou potvrzené a mnohokrát zdokumentované. To, že existuje přesah fyzického těla a hmotné reality ví dnes už každý člověk. Pokud se na něj dokážete naladit, pak to znamená výhru v mnoha směrech.

Mimo společné programy vás čeká parádní zázemí kempu, který je posazený do velmi krásné přírody. Pod kempem je rybník a něhož stojí kaplička. Kolem se nachází louky a nahoře les, který ke kempu přináleží. Zhruba 10km odtud, západním směrem, leží Jindřichův Hradec.

V průběhu pobytu bude jedno odpoledne (úterní) volné, abyste měli svoje volno, prostor pro výlet do okolí nebo odpočinek u bazénu.

TERMÍN - 17. - 22.srpna 2019 (sobota až čtvrtek)

MÍSTO - Malý Ratmírov, kemp U kapličky, ve kterém je k dispozici 10 dřevěných chatek a větší zděná budova jako zázemí pro kuchyň, jídelnu a případné večerní programy

CENA - 4.999,-Kč - za dospělou osobu v chatce
           4.441,-Kč - za dítě do 12-ti let
            u dětí mladších 5-ti let nám napište věk, a my vám cenu podle toho snížíme

           4.299,-Kč - za dospělou osobu ve vlastním stanu
           3.777,-Kč - za dítě do 12-ti let ve stanu s rodiči
           u dětí mladších 5-ti let nám napište věk, a my vám cenu podle toho snížíme

V CENĚ JE ZAHRNUTO - program, ubytování, plná penze, příspěvek na zařízení kempu, využívání bazénu, rekreační poplatek

ZÁLOHY A ÚHRADY - spolu s přihláškou se platí nevratná záloha za osobu (dospělou stejně jako dítě) ve výši 999,-Kč na účet 107-1226280257/0100. Do 31.července se hradí na stejný účet 50% z celkové částky (každému z přihlášených pošleme rozpočet), zbytek je pak splatný v hotovosti na místě po příjezdu, tedy v sobotu odpoledne, před večeří.

PŘÍJEZD - v sobotu 17.srpna v odpoledních hodinách, mezi 15 - 16 hodinou. Začínáme večeří v 18 hodin.
ODJEZD - ve čtvrtek 22.srpna po snídani, mezi 10 - 11,30 hodinou

STRAVOVÁNÍ - úžasné, připravované s láskou, báječnými kuchařkami, a protože se jedeme nabít pozitivní energií, léčivou, tak tomu bude strava přizpůsobená, tedy vegetariánská, nutričně bohatá a chuťově nebesky dobrá (výsledkem bude energeticky srovnané tělo)

UBYTOVÁNÍ - pokud nezvolíte variantu vlastního stanu, pak je ubytování zajištěno v dřevěných chatkách, které jsou vybavené kuchyňkou, ledničkou, mají dvě místnosti, lůžek je celkem 5. Vlastní sociální zařízení je u každé chatky. Prostěradlo a povlečení je součástí vybavení, s sebou vlastní ručníky

PROGRAM - pro dospělé a děti je zvlášť, vždy dvě hodiny dopoledne a dvě odpoledne. Po večeři pak zpíváme u táboráku, hrajeme hry z intuitivní pedagogiky, tančíme na diskotéce všichni dohromady

Akce je pojatá tak, aby byla otevřená každému, kdo má zájem o vědomé a smysluplné prožívání času v letním čase, v přírodě, ve skupině podobně naladěných lidí, kteří vnímají podstatu života v krásných vztazích. Jednak partnerských, s dětmi, ale také s komunitou.

Zmíněné téma bude jedním z hlavních, na které si vytvoříme prostor. Nepůjdeme na to přes duchovno, ani žádné "čáry-máry", ale jednoduše a lidsky. Jestli je člověk prezidentem nebo pokladním je v zásadě jedno z pohledu toho, že každý si přeje mít zdravé vztahy. U dospělých lidí se vědomé žití vyznačuje tím, že nemají na nejvyšších příčkách vztah ke svému postu, titulu, domu, autu, ale k sobě samým. K té autentické části uvnitř sebe, kterou jsou ve skutečnosti. A pokud to tak nastavené mají, pak mají krásné vztahy partnerské, stejně jako k dětem (děti to tak mají nastavené přirozeně).

NÁČRTEK PROGRAMU V PRŮBĚHU JEDNOHO DNE

7,30 - 8,00 h       ranní Qigong na louce, pro děti pak ranní jóga, protažení
8,00 - 10,00 h     snídaně
10,00 - 12,30 h   společný program - zvlášť děti, které budou odcházet s Lucií a Monikou do přírody a dospělí budou také venku nebo v hlavní budově, případně kiosku, který je přestavěný na cvičební místnost

12,30 - 13,30 h    oběd, poté volno
15,30 - 17,30 h     společný program
18,00 - 19,00 h     večeře
a poté hry z intuitivní pedagogiky, zpívání a hraní u táboráku, večerní stezka odvahy, diskotéka apod.

Pro vás tímto vytváříme akci -

- kde se můžete uvolnit, hluboce dýchat, protáhnout tělo, zrelaxovat mysl, zklidnit se uvnitř a poznat, jakým způsobem lze smysluplně žít díky radostným vztahům

- pro děti je pobyt svým způsobem bezvadným táborem, kde však mají nablízku své rodiče. Je pro ně připraveno mnoho tvořivé zábavy, poznávání přírody v nečekaných souvislostech, takže to bude jedna velká hra s edukativním obsahem

O nás, kdo pro vás pobyt připravují a povedou jej -

O Gabriele 

Hlavní iniciátorka akce. Přes deset let se věnuje pořádání a organizování pobytů, víkendů a večerů pro ty, kdo jsou otevřeni posunu z nevědomí do vědomí. Obsahem jsou praxe vycházející z poznatků moderní vědy a z tisíciletých nauk předávaných domorodými komunitami. V roce 2010 se spoluúčastnila a spoluzakládala Školu Rozpomínání v americké Sedoně, která propojuje to nejlepší ze Západu (moderní vědu - kvantovou fyziku aj.) a Východu (filozofii, meditace, Qigong plus další). Qigong praktikuje přibližně 11 let a v Brně, kde bydlí,  vede pravidelné lekce.

Na Vysočině postavila svépomocí hliněno-slaměný dům ve tvaru Vesicy, což je tvar oka, vycházející z posvátné geometrie, která by se měla učit na školách, abychom nežili tak odděleně od přírody a Vesmíru, které jsou taktéž naším doma. Baví ji život, nové směry, rozpomínání na podstatu, sdílení s lidmi.

O Monice -

Vystudovala Sociální pedagogiku a Volný čas, následně předškolní pedagogiku a už 7. rokem pracuje s předškolními dětmi.

Naplňuje ji práce v lesní školce, kde může využívat principů intuitivní pedagogiky a toho co ji život naučil. Baví ji propojovat svět dětí a dospělých, přírody a zvířat.

Kromě práce s dětmi má ráda zvířata, tance a hry všeho druhu, péči o své rostliny a zahrádku, bytí s přáteli a svůj domov.

O Lucii -

Lucka si ráda hraje, ať už to znamená cokoli a v Ratmirově je k tomu prostor pro všechny . S dětmi, s míčem, v lese na stopovačce, s kytarou, bubnem nebo hrou na ukulele. Nejraději u ohně. Inspiraci čerpá jak z vedení hudebních táborů, praxe ze školek, tak třeba i z dobrovolničení v nízkopraháči plném dětí různého věku.

Děti kolem sebe vnímá jako "malé-velké učitele" a společně tak tvoří a užívá si bytí .

5 TOPS -

- ranní Qigong na louce pro dospělé a jóga přizpůsobená dětem
- kemp u Kapličky s venkovním bazénem, cvičebním prostorem, vlastní loukou, lesem a úžasnou ženou-kuchařkou-správkyní Ladou
- sehraný tým Gabriela, Monika, Lucie, které baví tvořit vědomou hru, soulad, krásné vztahy a přesah
- organické, vegetariánské, živé, superfood jídlo, kterého se během příprav dotýká lidská LOVE
- večerní táborák, zpěv, kytary, pohoda jaksepatří

 

 


           

 

 

Přihláška na seminář

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio