Vesica-news
 

Vesica Média

Začátkem roku 2016 vydávám první zpravodaj - tištěné VESICA NOVINY, kde najdete článek o proměnách, rozhovor, přehled akcí a předmětů s posvátnou geometrií na EShopu.

Zdarma je zasílám zájemců, kteří na email - gabisoul77@gmail.com zašlou svoji poštovní adresu.

 

 

Video z natáčení ve Vesice, 22.11.2015


Video z Prahy, workshop "Pradávná Alchymie"


Zprostředkováváme Vám nádherný počin tří úžasných hudebníků, který se konal jednoho zářijového dne v Praze. Český hráč na Didgeridoo Ondřej Smeykal, britský hudebník Bear Love, který léčí zvukem zlatého obřího Gongu, a hráč na flétny Andrew Begay z kmene Navahů, přicestovali do Toulcova Dvora na pozvání Gabriely Duškové, organizátorky workshopu “Pradávná Alchymie”.

Trio hudebníků v té době mělo za sebou téměř měsíční putování v rámci jejich zvukového projektu Výprava 2014. U posádky dodávky s britskou poznávací značkou panuje únava.
A tak napomohl Vesmír. Poté, co byly hudební instrumenty rozestavěny, a začalo se s laděním, zahřmělo. Vzduchem projížděly elektrizující impulsy. Spojením přibližující se bouřky se zvukovými vibracemi, kterými Bear Love harmonizoval prostor kolem, došlo k otevřené a vědomé komunikaci mezi vnitřním a vnějším světem. Houpavé vlny barevných tónů vycházející z prastarých nástrojů byly dokonalou alchymií.
Nechť se tento dokument dotkne hluboké úrovně uvnitř nás samotných. Nechť se dotkne samotného Jádra.

We are introducing you a beautiful performance of the three amazing musicians, which was held last September in Prague. Czech Didgeridoo player Ondrej Smeykal, British musician Bear Love and his healing giant golden Gong and finally Andrew Begay of Navaho origin playing the flute. The event was organised and initiated by Gabriela Dušková, as a part of her workshop called “Ancient Alchemy”.
The trio of musicians had already been 'on the road' for a month with their tour called Výprava 2014. The passengers from the white van with the British number plate are feeling tired.
But yet again, the Universe works its magic. While the musical instruments were being carefully placed around the room and tuned in, the sound of thunder resonated. Electric impulses were then clearly in the air.
The thunder together with the sound vibrations (which were used by Bear Love to harmonise the surroundings), started the conscious communication between the outside world and the world within. The soothing tones coming out of the ancient instruments suddenly became the “perfect alchemy”.
Let this documentary become an instrument for touching the deepest places within us all. Let this performance touch the deepest Core.

 

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio