Vesica-news
 

Vesica Products

   

Květ Života - je posvátnou geometrií
Zkuste si vzít kružítko a papír, opsat kružnici o libovolném průměru, a jakmile je hotová, tak umístit hrot kružítka do jakéhokoliv místa po obvodu této kružnice a opsat další kruh. V této chvíli Vám vznikne Vesica Pisces, symbol, který je spojován s prvním dnem stvoření. Dokonalá harmonie mužské a ženské energie (dva propojené kruhy). Když budete pokračovat s kružítkem dál, posunovat hrot dále po obvodu do míst, kde se dvě kružnice protínají, tak Vám z toho vznikne Květ Života.

Matrice Stvoření
Kód, který se Vědomím prolíná. Nechává jej prozářit do super moudrého systému, kterým je naše tělo. Tím rozpouští "staré" zápisy. Dochází k přepisu "blueprintu", který byl spojený s velmi omezenými možnostmi 3D reality.
             Znovuoživení pradávného tajemství Květu Života přinese harmonii do této reality.
Syn mé kamarádky Veroniky jej nazývá "kolem štěstí":-)
Energetický zápis, který v sobě nese posvátnou geometrii, ukazuje, že je přítomen ve všem, a v každém. Nachází se pod povrchem, tedy pod chaosem a zmatkem, který "nahoře" často panuje. Květ Života otevírá cesty do hlubin, které jsou magické, mysterijní, kde se nachází pravda o naší podstatě.

Zaměřování pozornosti na posvátnou geometrii, její přítomnost v našich životech, vede k rychlejší výměně informací, k intenzivnějšímu vibrování. Na praktické úrovni to znamená, že v těle probíhá rychlejší látková výměna, energie je "živější", tím se posiluje imunita. Z hlediska vědomí se energeticky rozšiřujeme, narůstáme a prohlubujeme, čímž se propojujeme se Zemí, a tak máme mnohem větší stabilitu v životě, s Nebem, což nám přináší moudrost z hvězd, a se svým Středem - Vakuem, který je ve starých tradicích nazývaný jako Akáša. Prázdnota uvnitř nás je Dotekem Věčnosti. Skrze Vakuum se dotýkáme všeho, co jest Univerzem.

Vesmírem nacházejícím se venku, stejně tak jako uvnitř nás samotných. Jeden vedle druhého jsme Vědomím, které přesahuje tělo. Disponujeme nepředstavitelným frekvenčním rozsahem. Touha po poznání nás vede k přijetí frekvenčního rozmezí, skrze které zažíváme svět hmoty. K tomu nám slouží pět smyslů. Vibrující pole kolem našeho těla zná a užívá mnoho dalších "smyslů". 

Posvátná geometrie je cesta, která vede k "zapojení" síly a schopností našeho pole v této realitě. To je důvod, proč jsme se na Zemi jako čistá Vědomí narodily. Jsme zde kvůli PROMĚNĚ. Přišli jsme zharmonizovat ženský a mužský princip. Obejmout své tělo, v moudrosti užívat životodárných energií, naplno probudit vesmírné principy v této realitě. Be Love.

HAND AND HEART MADE - RUČNÍ VÝROBA, SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST

NABÍDKA NA VIBRUJÍCÍ PŘEDMĚTY, KTERÉ NESOU KÓDY POSVÁTNÉ GEOMETRIE, HARMONIZUJÍ PROSTOR I TĚLO (připravuji také nový E-shop na těchto stránkách) 

 1, KVĚT ŽIVOTA dřevěný
Je vyrobený z různých druhů dřev, každý kus je originál, použité dřevo je z třešně, jasanu, cypřiše, švestky a jiných. Spoje jsou zajištěny přírodním způsobem - přírodním lepidlem. Průměr je 21 cm.
Použití -
- jako podložka pod karafu s čistou vodou, kterou harmonizuje
- jako podložka pro mísu s těstem, vázu, sklenici naplněnou krystaly
- může se pověsit na zeď, vytvořit dekoraci i z více kusů
- na dveřích do domu nebo bytu bude generovat vibrace dávající pocit "moje báječné doma"
- zabalený v hedvábí jako dárek k narozeninám nebo jiné příležitosti

Cena - 377,-Kč 

          

          

2, KVĚT ŽIVOTA - vitráž

 Je vyrobená z barevných skel, průměr má 12,5cm. Po obvodu jsou dvě očka na zavěšení.
Použití -
- do oken, dveří, na zeď
- do prostoru, zavěšený od stropu, nebo svítidla (lampy) a podobně
- může se použít na oltář (položený na hedvábí bude mocně zářit)
- svým blízkým, kdo vnímají energie, uděláte tímto předmětem radost (tuším, že velkou:-))

Cena - 777,-Kč

   

 3, KVĚT ŽIVOTA - vitráž velká

Ve variantě - zelená, bílá, modrá, průměr 37 cm
Použití -
- do oken, dveří, na zeď
- do prostoru, zavěšený od stropu, nebo ze svítidla a podobně
- může se použít na velký oltář (položený na hedvábí bude mocně zářit)
- úžasný jako dárek do nového domu, bytu, ke svatbě, k narozeninám
- nastavovaný proti Slunci, a tím tvořící strukturu na těle, nejlépe nahém, transformuje & proměňuje

Cena - 3.500,-Kč

  

4, Vesica - vitráž

Dvě kružnice propojené do sebe, které jsou ve vertikální pozici. Horní žlutý oblouk symbolizuje ochranu (světelné tělo) Slunce, spodní, modrý oblouk pak světelné Tělo Země, Gaii. Oba se potkávají, prolínají uprostřed, čímž vytváří velmi pevné Jádro. Symbol nám ukazuje harmonické vyvážení mužských a ženských energií. Pro mne osobně je to čistá tantra. Tantra jako spojení, které vede k rozšířenému vnímání, vědomí. Tantra, která vede a stabilizuje pravou sílu. 
Záměr, který do tohoto symbolu vkládám je zaměřen na posvátné vztahy.

"Nechť nám vyzařující energie z této posvátné geometrie přinese manifestování posvátných vztahů, tady na planetě Zemi. Požehnáno Sluncem & Gaiou."

Cena - 513,-Kč (alchymistická částka spojená s energií Mary Magdaleny a Yeshui)

       

 

 

 

 

Blog
Newsletter

Pokud si přejete odebírat Newsletter, který pravidelně přináší informace o různých akcích, seminářích a zajímavostech, vyplňte své příjmení, jméno a emailovou adresu. Děkujeme.

Aktuální akce
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
stránky vytvořilo Anything Studio